Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1000 Piece |
| Cavity Count | 1 cavity |
| Tray Length | 350 mm |
| Material | PP |
| Capacity | 550 Grams |
| Tray Width | 150 mm |
| Tray Depth | 40 mm |
| Thickness | 4mm |
| Size | Without compartment |
| Color | Black |
| Shape | Rectangular |
| Usage | Food Court, Snacks, Catering, Meal Packaging, Take Away |
| Microwave Safe | Yes |
We RP Enterprises are Leading Manufacturer and Traders of Pasta Tray Supplying all Over India at a reasonable Prices to our Customer.
# Pasta tray
# Pasta Packing tray
# pasta Packaging tray
# Disposable Pasta tray
# 40mm Black Pasta Tray