Product Details:
| Minimum Order Quantity | 1 Box |
| Width | 3 inch (72 mm) |
| Tape Width | 3 Inch |
| Length | 65 m |
| Tape Length | 50 m |
| Tape Type | Transparent |
| Material | PVC |
| Color | Transparent |
| Thickness | 38 µm |
| Brand | Wonder |
| Adhesive Type | Acrylic Water Based |
We RP Enterprises are Leading Manufacturer and Traders of Cello Tape Supplying all Over India at a reasonable Prices to our Customer.
Wonder Cello Packing tape