Product Details:
| Minimum Order Quantity | 500 Roll |
| Width | 200 mm |
| Thickness | 10 µm |
| GSM | 80 - 120 |
| Color | Transparent |
| Country of Origin | Made in India |
| Length | 100 m |
| Usage/Application | Packaging |
| Packaging Type | Food wrapped |
| Roll Length | 150 m |
Additional Information: