Product Details:
| Cavity Count | 1 cavity |
| Material | Plastic |
| Tray Length | 350 mm |
| Tray Compartment | 1 Compartment |
| Tray Size | 500 ml |
| Tray Width | 100 mm |
| Tray Depth | 15 mm |
| Thickness | 0.3 mm |
| Usage/Application | Event and Party Supplies |
| Size | 500ml |
| Color | Black |
We RP Enterprises are Leading Manufacturer and Traders of Rectangular Tray With Lid Supplying all Over India at a reasonable Prices to our Customer.
Disposable 500 ml rectangular tray with lid
Product Details:
| Minimum Order Quantity | 900 Piece |
| Length | 12 inch |
| Material | Plastic |
| Cavity Count | 8 cavity |
| Tray Length | 250 mm |
| Capacity | 100 Grams |
| Usage/Application | Restaurant |
| Thickness | 2mm |
| Size | 8 Compartment |
| Shape | Rectangular |
| Color | Black |
| Pattern | Plain |
Additional Information: