Product Details:
| Minimum Order Quantity | 10000 Piece |
| Paper Type | Food Grade Paper |
| Straw Length | 250 mm |
| Pack Size | 50 pieces |
| Straw Diameter | 8 mm |
| Straw Type | Straight |
| Usage | Cold Coffee, Juice |
| Usage/Application | Event and Party Supplies |
| Size | 8" x 8mm |
| Material | Paper |
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Biodegradable | Yes |
| Food Grade | Yes |
We RP Enterprises are Leading Manufacturer and Traders of White Paper Straw 8mm Supplying all Over India at a reasonable Prices to our Customer.
Paper starw 8" 8mm
Additional Information: