Product Details:
| Minimum Order Quantity | 100 Roll |
| Paper Type | Thermal |
| Roll Width | 76 mm |
| Roll Length | 30 m |
| Application | Billing |
| Core Size | 25 mm |
| GSM | 70 |
| Brand | RP Enterprises |
| Size/Dimension | RP Enterprises |
| Length | 40 meter |
| Width | 3 inch (79mm) |
| Color | White |
| Usage | To Print Receipts And Transaction Information |